Vicartin® 1500 L-karnityna naturalna

Vicartin® 1500 L-karnityna naturalna

Vicartin® 1500 Redukuje wagę ciała - energetyczne spalanie tłuszczu, wzmacnia kondycję i wydolność. Naturalna czysta L-karnityna najwyższej jakości. 1500 mg w jednej dawce + właściwe witaminy. Stosowana także w profilaktyce chorób serca. Opakowanie - 20 ampułek do picia po 20 ml (całość 400 ml)

 


Więcej szczegółów


199,60 zł brutto

1 inne produkty z tej samej kategorii:

 Vicartin® 1500 - 20 ampułek po 20 ml (1500 mg)

 

1,5 kg mięsa jagnięcego=1500 mg czystej L-karnityny=jedna ampułka Vicartin®1500

Do produkcji Vicartin® użyty jest tylko surowiec najwyższej jakości, a baza L-karnityny jest przygotowana z największą starannością.

 

Sposób użycia:

 

Szyjkę ampułki odłamać, a zawartość wypić przez słomkę (dołączona)

Vicartin® zaleca się zażywać ok. 3 godzin przed aktywnością fizyczną.Używać na pusty żołądek, a pożywienie przyjmować ok. po 30 minutach.Można przyjmować go również na noc.

Bardzo dobre efekty daje po 20 dniach przyjmowania ( 1 opakowanie Vicartin®)=optymalne wysycenie L-karnityną.

 

 Dla sportowców:

 

 • biologiczny aktywator dla sportowców
 • do optymalnego podwyższania wydajności i wytrzymałości
 • przeciw spadkowi formy i osiągnięć
 • polepszenie potencjału mięśniowego
 • kondycja, utrzymanie masy mięśniowej
 • w sportach wytrzymałościowych
 • dla bokserów (do wagi ciężkiej włącznie)

 

      Przyczyną spadku formy i osiągnięć jest brak L-karnityny. Każdy sportowiec, w którego programie jest osiąganie najwyższych rezultatów nie powinien rezygnować z dostarczania swojemu organizmowi L-karnityny. Mięśnie, szczególnie przy maksymalnych obciążeniach, w sportach siłowych, wytrzymałościowych potrzebują znacznych ilości L-karnityny.

Używając Vicartin® sportowcy wspomagają ograniczony magazyn glikogenu i karnityny w znacznym stopniu polepszając swój potencjał mięśniowy.

 

Ponadto Vicartin® 1500 jest ceniony jako:

 

 • wzmacniacz systemu immunologicznego
 • dla osób z nadwagą (energetyczne spalanie tłuszczu)
 • w profilaktyce chorób serca
 • dla wegetarian

 

L-Karnityna jest substancją niezbędną w energetycznych przemianach kwasów tłuszczowych. Gdy mięśnie potrzebują energii do wykonania wysiłku fizycznego, L-Karnityna "wyławia" z krwi cząsteczki tłuszczu i transportuje je do wnętrza komórek, w których kwasy tłuszczowe zostają przekształcone w energię.

Oprócz zasadniczych i najbardziej istotnych dla sportowców funkcji, jakie pełni L-Karnityna, tj. przyśpieszenie redukcji tkanki tłuszczowej, podwyższenie wydolności organizmu, zwiększenie produkcji energii, ograniczenie tworzenia i magazynowania tłuszczu w organizmie L-Karnityna może też poprawiać nastrój.Skład Vicartin® zawarty w jednej ampułce:

 

 • L-karnityna naturalna 1500 mg
 • Witamina C 90 mg
 • Witamina B6 3,0 mg
 • Fruktoza 2,0 g
 • Woda
 • Naturalne zapachy
 • Koncentrat soku cytrynowego

 

      Dawniej świat fachowców dziwił się szczególnymi osiągnięciami wytrzymałościowymi sportowców, którzy konsumowali duże ilości mięsa jagnięcego i dzięki temu mobilizowali do redukcji swoje zasoby tłuszczu.

Dzisiaj wiadomo już, iż mięso jagnięce zawiera szczególnie dużo L-karnityny - substancji, której nauka poświęciła szczególnie dużo uwagi w ostatnich czasach. I tak 1,5 kg mięsa jagnięcego odpowiada około 1500 mg L-karnityny, a to równe jest jednej ampułce Vicartin® 1500!

      Jedyne w swoim rodzaju właściwości L-karnityny są bezdyskusyjnie udowodnione przez naukę. L-karnityna opisana jest jako wartościowa, podobna do aminokwasów substancja. Z powodu niedoboru choćby jednej z witamin takich jak B3, B6, C lub niektórych aminokwasów, wątroba przy przemianie materii nie może sama syntezować z żelaza L-karnityny. Organizm potrzebuje dostarczenia jej przez konsumpcję.

       W masie mięśniowej znajduje się ok. 20 g karnityny. Ciało zużywa dziennie najmniej 1 g, a przy uprawianiu sportu aż do 3 g. Dla uzupełnienia własnej syntezy można zacząć wspomaganie dzienne jedną ampułką Vicartin®.

 Sposób użycia:

Szyjkę ampułki odłamać, a zawartość wypić przez słomkę (dołączona)

Vicartin® zaleca się zażywać ok. 3 godzin przed aktywnością fizyczną.

Używać na pusty żołądek, a pozywienie przyjmować ok. po 30 minutach

Można przyjmowac go również na noc.

 

Bardzo dobre efekty daje po 20 dniach przyjmowania ( 1 opakowanie Vicartin® )=optymalne wysycenie L-karnityną.

 

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Promocje

Aktualnie brak promocji

Viabol - polecany na odporność